Счётчик горячей воды ультразвуковой NIK 7021 DN40.30.0.0.5B01 (Qn16, L200, R200, M-Bus/wM-Bus)
Счётчик горячей воды ультразвуковой NIK 7021 DN40.30.0.0.5B01 предназначен для измерения потреблённого объёма воды, объёмного расхода в классе до +90°C в системах водоснабжения на объектах бытового и коммерческого назначения. Ном. давление 16 бар. Класс точности R200. Ном. объемный расход Q3 = 16 м3/ч, ном. диаметр DN = 40 мм, L = 200 мм. Встроенные интерфейсы: оптопортM-Bus, wM-Bus (868 MHz).
NIK 7021 (горячая вода)
NIK 7021 (горячая вода)
nik 7021 (gabarit)
скачать паспорт
скачать руководство
скачать сертификат
Производитель:  Nik
Артикул: СВ-0389
Описание
  • Побутове та комерційне призначення
  •  Ультразвуковий метод вимірювання
  • Клас точності, R200
  • Архів даних
  • Живлення віл батарейок (до 10 років)
  •  Муфтовий тип з’єднання
  •  Монтажне положення вертикальне/горизонтальне
  •  Міжповірочний інтервал 4 роки
  •  Сумісний з оптичними головками IES 62056-21 mode C
  •  Передача даних за стандартом wM-Bus та/або M-Bus
  •  Відповідає вимогам серії стандартів ДСТУEN ISO 4064
  • Клас точності - 2,0
  • Клас захисту витратоміра - ІР65
  • Температура навколишнього середовища - +5…55℃
  • Максимальний тиск, Pmax - 1,6 МПа
  • Клас захисту обчислювача - ІР54
  • Вологість навколишнього середовища – 0…93%