Теплосчетчик NIK 7071 DN32.30.1.4B01 (Qn6, L180, cl.2, M-Bus/wM-Bus)
Теплосчетчик ультразвуковой NIK 7071 DN32.30.1.4B01 предназначен для измерения потреблённого кол-ва теплоты, объёма и темп. жидкостного теплоносителя. Тмах = 95 ºС, P = 16 бар. Класс точности 2. Ном. объемный расход Qn = 6.0 м3, ном. диаметр DN = 32 мм, L = 180 мм. Встроенные интерфейсы: оптопорт, M-Bus, wM-Bus (868 MHz).
nik 7071
nik 7071
nik 7021 (gabarit)
скачать руководство
скачать сертификат
скачать паспорт
Производитель:  Nik
Артикул: СТ-0009
Описание
  • Побутове та комерційне призначення
  • Ультразвуковий метод вимірювання
  • Клас точності, R200
  • Архів даних
  • Живлення віл батарейок (до 10 років)
  • Муфтовий тип з’єднання
  • Монтажне положення вертикальне/горизонтальне
  • Міжповірочний інтервал 4 роки
  • Сумісний з оптичними головками IES 62056-21 mode C
  • Передача даних за стандартом wM-Bus та/або M-Bus
  • Відповідає вимогам серії стандартів ДСТУEN ISO 4064
  • Клас точності - 2,0
  • Клас захисту витратоміра - ІР65
  • Температура теплоносія - +4…95℃
  • Максимальний тиск, Pmax - 1,6 МПа
  • Клас захисту обчислювача - ІР54
  • Втрата тиску, не більше, ΔР 25 кПа
  • Різниця температур, ΔΘ +3…70℃